Automatycznie zapisany szkic

Jest to absolutnie właściwy czas na mikrodermabrazję. Uważam, że od tego zabiegu powinnaś rozpocząć rozjaśnianie twarzy, szyi i dekoltu. Mikrodermabrazja, generalnie peeling, oprócz tego, że usuwa martwe komórki naskórka, ułatwiając wnikanie innych kosmetyków pielęgnacyjnych, działa pobudzająco na produkcję kolagenu. Ilość korzyści ze stosowania mikrodermabrazji jest zdumiewająco duża.
Ponownie poczytałam ostatnio o mikrodermabrazji, aby uzupełnić swoją wiedzę, i na nowo się zadziwiłam, jak jest fantastycznym, skutecznym i relatywnie tanim zabiegiem. Stosuję go od kilku już lat, z reguły z dłuższą przerwą w okresie słonecznego lata. Ale lato minęło, chociaż tegoroczny październik jest słoneczny i ciepły, i zabieg mikrodermabrazji jest absolutnie na miejscu. Jest właściwy czas na mikrodermabrazję.

O stosowaniu mikrodermabrazji pisałam w wielu miejscach – kliknij w tag „mikrodermabrazja”, a pojawią się wszystkie wpisy z kilku lat, w których ów zabieg omawiam w różnych aspektach. Bardzo zachęcam do jego stosowania, jeżeli tylko Twój lekarz dermatolog nie widzi przeciwwskazań, bo takowe mogę być. Jednak przeciętna skóra ten delikatny zabieg znosi bardzo dobrze, a chwilowe jej podrażnienie tylko podziała pobudzająco na produkcję kolagenu.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>