Automatycznie zapisany szkic

Każda Twoja podróż, zwłaszcza samolotem, wymaga od Ciebie podjęcia dziesiątków  decyzji: co zabrać koniecznie, a co jednak wyrzucić z przeciążonej walizki. Jesteś kobietą dojrzałą i także w podróży, a może nawet zwłaszcza w podróży, dbasz o siebie i chcesz ładnie wyglądać. W bagażu, poza garderobą, spora kubatura i waga należy się środkom higienicznym i kosmetykom. Przynajmniej tak jest w moim. Dużo zależy od czasu trwania podróży. Dobrze mieć w domu lekkie plastikowe pojemniczki różnej wielkości i dobrać je sobie odpowiednio do długości pobytu poza domem. Wypełnisz je kosmetykami tych linii kosmetycznych, których Ty używasz, zamiast kupować w drogeriach, specjalnie na podróż, małe pojemniki kosmetyków różnych linii pielęgnacyjnych.

Używam zwykle do pielęgnacji podstawowej Cudownego Zestawu TimeWise Mary Kay. Składa się on z czterech produktów:
♦ Mleczka 3-w-1 TimeWise (127 g)
♦ Nawilżającej Emulsji Przedłużającej Młodość TimeWise (88 ml)
♦ Serum na Dzień TimeWise z filtrem SPF30 (29 ml)
♦ Serum na Noc TimeWise (29 ml)

Cudowny Zestaw TimeWise Mary Kay

Cudowny Zestaw TimeWise Mary Kay

Zestaw ten jest w dwóch wersjach : dla skóry normalnej do suchej oraz mieszanej do tłustej.

Niebawem wybieram się w podróż turystyczną i zabiorę ze sobą moje ulubione kosmetyki, niezbędne do podstawowej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, zwłaszcza w podróży. I Mary Kay, chociaż nazywa ten sam zestaw, ale w mniejszej gramaturze, Próbnym Cudownym Zestawem Time Wise, oferuje mi najprostsze rozwiązanie pielęgnacji w podróży, pielęgnacji,  do której jestem przyzwyczajona w domu.

Próbny Cudowny Zestaw TimeWise Mary Kay

Próbny Cudowny Zestaw TimeWise Mary Kay

Mój Podróżny Cudowny Zestaw TimeWise Mary Kay składa się z tych samych kosmetyków, ale w mniejszych ilościach, co zmniejsza ich kubaturę i ciężar, i oczywiście za niższą cenę:
• Mleczko 3-w-1 TimeWise (57 g)
• Nawilżającej Emulsji Przedłużającej Młodość TimeWise (22ml)
• Serum na Dzień TimeWise z filtrem SPF30 (14 ml)
• Serum na Noc TimeWise (14 ml)
Dwa pierwsze produkty są w tubach, dwa pozostałe z dozownikami, co w wypadku serum jest niezwykle istotne z uwagi na znajdujące się w nich wrażliwe, ale cenne dla skóry składniki. Jest także w dwóch wersjach: dla skóry normalnej do suchej i skóry mieszanej do tłustej.
Według wyliczeń Mary Kay taki Próbny Cudowny Zestaw starcza na 30 dni (przy przeciętnym zużyciu produktów). Jak więc widzisz, starcza na nawet miesięczną podróż.

Oczyszczanie i nawilżanie skóry, a także jej ochrona (filtr SPF 30) w czasie podróży, zwłaszcza samolotem, zwłaszcza turystycznej, w innych niż krajowe, warunkach klimatycznych, zwłaszcza dla kobiety dojrzałej jest absolutnie konieczne. Kobieta to nie wilk morski, którego wysuszona, bo wysmagana deszczem i wiatrem, poorana zmarszczkami twarz, zachwyca niekiedy. Tak myślę, że taka twarz u kobiety jednak nie zachwyci. Chociaż …., ludzie mają różne upodobania.

1 comment to Jakie kosmetyki w podróży?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>