Automatycznie zapisany szkic

Moja koleżanka kupiła dla siebie tusz do rzęs Lash Love Lengthening Mary Kay, który ma jej wydłużyć, rozdzielić i podkreślić rzęsy. Właśnie ten jej poleciłam ponieważ uznałam za odpowiedni dla kobiety dojrzałej, która – jeżeli w ogóle się maluje – stosuje makijaż delikatny i ledwie widoczny. Po jakimś czasie zapytałam czy jest zadowolona z tego tuszu.

- O tak, bardzo mi odpowiada – odpowiedziała. – Ale najczęściej używa go moja córka – dodała.

Jak znam życie, to w najbliższym czasie, kiedy w efekcie intensywnego używania przez córkę, tusz się skończy, moja koleżanka przez jakiś czas nie będzie malować rzęs. Jak to kobieta, która niezbyt często się maluje, będzie  odkładać nabycie tuszu, bo przecież w domu i w rodzinie bywają ważniejsze zakupy do dokonania. Szkoda. Dla kobiety dojrzałej podkreślenie oczu, ich „otwarcie” jest bardzo ważne. Że można bez tego żyć? Zapewne, można żyć nawet w szałasie.
Zapewne też córka kupi sobie jakiś nowy tusz, ale nie wiadomo czy będzie on odpowiedni dla jej matki. No i oczywiście tak samo dostępny.
Przypominam, że tusz po pierwszym otwarciu opakowania powinien Ci służyć trzy miesiące. Potem, tusz, poza upiększaniem, może nabywać innych właściwości. Razem z tuszem, szczoteczka nanosi Ci na rzęsy różne śmieci i bakterie z powietrza, które wepchnęłaś razem z nią do opakowania. Twoje oczy wymagają szczególnej troski.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>