Automatycznie zapisany szkic

Dla mnie, jak dla każdej kobiety dojrzałej, krem stosowany na noc jest jednym z najważniejszych kosmetyków. Nocą odbywa się regeneracja skóry. Użyłam słowa „regeneracja skóry” nie bez kozery.
Twoja skóra nocą jest wolna od stresu i walki z wszystkimi dziennymi przeciwnościami niesionymi przez zanieczyszczone środowisko, mróz, wiatr, słoneczne promienie UV, klimatyzowane pomieszczenia. Nocą (jeśli śpisz) nie targają nią Twoje namiętności i bóle, uzewnętrzniające się także na twarzy.  W ciągu dnia gramy naszymi twarzami.

Noc niesie skórze ukojenie i szansę na naprawę powstałych uszkodzeń. Kiedy Ty śpisz, Twoja skóra jednak pracuje. Dobowy rytm organizmu człowieka, zatem i skóry, właśnie nocą przewidział, że skóra przez układ limfatyczny pozbywa się zanieczyszczeń. Wyrównuje poziom wody w tkankach. Jej tkanki są bardziej dotlenione czyli elastyczniejsze, bowiem wzrasta ciśnienie i temperatura. Mięśnie twarzy są rozluźnione, a skóra wchłania wszystkie aktywne składniki zawarte w kremie. A tych składników pomagających w regeneracji jest w dobrym kremie na noc dużo więcej i o większym stężeniu  niż w kremie na dzień. Dlaczego? To proste, nie muszą, tak jak kremy na dzień, zawierać żadnych składników ochronnych, w tym filtrów SPF, ani składników matujących. Mają tylko to wszystko, co – zwłaszcza dla skóry dojrzałej ze spowolnioną już odbudową komórek – stymuluje ich odbudowę.

Mało tego, naukowcy stwierdzili, że komórki macierzyste, zastosowane w kremach, najlepiej działają w nocy. Dlaczego? Bo jest założenie, iż zawarte w kremie komórki macierzyste (także z roślin), które mają stymulować procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, najlepiej czynią to nocą, jako że nasze własne komórki macierzyste właśnie w nocy najintensywniej się regenerują.

I teraz już wszystko jasne, że w Kremie na Noc z Retinolem Volu-Firm TimeWiseRepair masz to wszystko, co czyni ten krem niezwykle skutecznym w regeneracji skóry. Jak wszystkie kosmetyki nowej linii TimeWise Repair, zawiera kompleks Volu-Firm z peptydami, kwasem hialurowym i komórkami macierzystymi roślin. Nadto, jak przystało na krem na noc, zawiera retinol, retinol kapsułkowany, który nie ulega degradacji, jako że nie ma doń dostępu ani powietrze ani światło. To ważne, bo zapewnia maksymalną skuteczność przy wspomaganiu produkcji kolagenu, dającemu większą elastyczność skórze. Ekstrakt z alg daje długo utrzymujące się nawilżenie skóry. Budzisz się z gładką i jedwabistą skórą, masz cudowne uczucie komfortu, a to o poranku jest uczuciem niezwykle pożądanym. Skóra jest gotowa stawić czoła trudom dnia.

Krem na Noc z Retinolem Volu – Firm TimeWise Repair, podobnie jak Ujędrniający Krem na Dzień Volu- Firm TimeWise Repair, ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie opakowanie umożliwiające niezwykle racjonalne i oszczędne aplikowanie.
Jedno opakowanie starcza na dwa miesiące, lub więcej.
Jeżeli Twoja skóra jest bardzo „zmęczona”, możesz go też łączyć z innymi produktami Mary Kay, np. z Żelową Maseczką Odżywczo – Nawilżającą TimeWise, którą nakładasz na Krem na Noc z Retinolem i pozostawiasz na twarzy do rana.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>