Automatycznie zapisany szkic

Czy chciałabyś dostać w prezencie luksusowy kosmetyk? Myślę, że tak. Jest wszakże jeden warunek: ma być dla Ciebie odpowiedni. Dostałaś kiedyś na prawdę wspaniałe i drogie perfumy? Do dzisiaj stoją w prawie pełnej buteleczce na Twojej toaletce? Dlaczego? Nie przepadasz za ich zapachem. Używasz tych, które sobie sama wybrałaś i które lubisz. A propos, kiedyś napiszę o tym jak kupować perfumy i jak je przechowywać, kiedy ich nie używamy dłuższy czas.

Przedstawiam Ci kilka kosmetyków, które – jeżeli tylko cokolwiek wiesz o osobie, którą chcesz obdarować – są w różnych bardzo dostępnych cenach i są bezpieczne w tym sensie, że obdarowana osoba będzie mogła z nich skorzystać i sprawią jej radość.
Dla osoby, którą chcesz obdarować, mającej skórę mieszaną i tłustą (nie wiesz jakich kremów używa) masz dwa neutralne i skuteczne produkty Mary Kay:
- Chusteczki Absorbujące  Nadmiar Sebum Beauty Blotters (30,-) usuwające sebum, ale pozostawiające nienaruszony makijaż,
- Krem Matujący (70,-) nakładany na krem używany zwykle przez osobę obdarowaną. Więcej o tych dwóch, i nie tylko, prezentach we wpisie o prezentach i kolejnych, po nim następujących.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>