Automatycznie zapisany szkic

Ze zdumieniem przeczytałam w Wysokich Obcasach z 10 grudnia br., że „Co drugi Polak kupi w prezencie gwiazdkowym kosmetyki. Co piąty – perfumy”. To szał jakiś? Czy co drugi i co piaty Polak wie jakie to mają być kosmetyki i perfumy? Na szczęście nikt już mi nie daje w prezencie nie trafionych kosmetyków ani perfum. Kupuję sobie sama to, co jest dla mnie odpowiednie i czym lubię pachnieć. A co który Polak kupi w prezencie książki? A może co która Polka?

Jestem absolutnie pewna, że kobieta nieprzezroczysta czyta. I to sporo czyta. Sama dobra prezencja nie starcza, aby mieć tę świadomość siebie, którą kobieta nieprzezroczysta ma. Skąd by się u niej wzięło to inteligentne i rezolutne spojrzenie? Przecież że bierze się ono z tej cudownej kompozycji, którą tworzy jej ciało i umysł. A pożywką dla umysłu są także książki. Kocham kosmetyki Mary Kay, ale namawiam do dawania kobietom nieprzezroczystym prezentów książkowych. Poza kosmetykami.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>