Automatycznie zapisany szkic

Pisałam w poprzednim wpisie o najważniejszych elementach w wyglądzie kobiety dojrzałej. Zapomniałam jednak o trzecim, wśród najważniejszych według mnie, elemencie. Jest nim coś, czego nie widać – biustonosz. Jego nie widać, ale to on jest odpowiedzialny za Twoją sylwetkę ocenianą z zewnątrz. Chociaż nie tylko z zewnątrz. Twoje samopoczucie,czyli samo wewnętrzne odczucie, kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz siebie en face albo z profilu, będzie takie jak jakość Twojego biustonosza.

Byłam ostatnio na prezentacji bielizny pewnej zagranicznej firmy specjalizującej się w bieliźnie korygującej figury kobiet (panów też). Sama nie cierpię i nie używam żadnych gorsetów – tuszę, iż nie muszę. Jednak bardzo mnie zainteresowały biustonosze, do których przywiązuję dużą wagę. Mają niezwykłe właściwości: mogą biust powiększyć, pomniejszyć, zniwelować różnicę wielkości, odciążyć ramiona i barki, wyprostować plecy.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>