Automatycznie zapisany szkic

Być może jesteś kobietą, która nie cierpi nosić na ustach pomadki, ale usta nosić chcesz. Mam dla Ciebie doskonałą propozycję. I to nie ja ją odkryłam, ponieważ ja noszę na ustach pełny zestaw: konturówkę, pomadkę i błyszczyk. Do tego przed całym tym malowaniem obrysowuję kontur ust – absolutnie rewelacyjnym, bo maskującym pionowe drobne zmarszczki wokół ust -  Przeciwzmarszczkowym Sztyftem do Ust TimeWise Mary Kay.

Bardzo skuteczny sposób noszenia ust odkryła moja koleżanka, która nie lubi na co dzień pomadki (tylko wieczorem lub od wielkiego dzwonu), ale używa kosmetyków Mary Kay. To ona odkryła rewelacyjną metodę: stosuje – nową w ofercie Mary Kay – Kredkę do Ust pod nazwą „Weekender”. Kredką tą, jak pomadką, po prostu maluje usta. Wybrała sobie jeden z dwóch kolorów kredki, która jest  wystarczająco miękka i tłusta, aby dać uczucie komfortu, bez uczucia noszenia czegokolwiek poza ustami. Nowe Kredki do Ust zastąpiły wcześniej oferowane Koloryzujace Balsamy Mary Kay. Nazwa kredki „Weekender” sugeruje, że jest bardzo odpowiednia na week-end – nie jesteś wymalowana, ale nosisz usta. Także jej córka nosi usta z Kredką do Ust „Weekender”. Można rzec – kredka wielopokoleniowa.

Ale, dla tego, hm, starszego pokolenia, bardzo przydatny jest, nawet do Kredki „Weekender”, Przeciwzmarszczkowy Sztyft do Ust TimeWise Mary Kay, ponieważ te małe złodziejki, pionowe zmarszczki wokół ust, uwielbiają podbierać każdy rodzaj koloru z Twoich ust. Dla nich nie ma znaczenia czy to jest pomadka czy kredka – wciągną wszystko. A tego już Twoje poczucie estetyki nie może tolerować.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>