Automatycznie zapisany szkic

Za oknem marcowy, słoneczny, ciepły, wiosenny dzień. Taki dzień nastraja bardziej lirycznie niż zimny lutowy Dzień Walentynek. Mam też takie wrażenie, że Walentynki są chętniej świętowane przez bardzo młodych ludzi. W pokoleniu ludzi dojrzałych więcej jest wątpliwości typu:” Chyba nie wypada, aby się tak wygłupiać?”  Kiedy jednak pojawia się taki dzień jak dzisiaj, coś zaczyna w nas grać na lirycznych strunach.

Kobieta nieprzezroczysta ma, albo miewa partnera. Nie wiem która forma słowa „mieć”  jest bardziej skomplikowana i trudniejsza do utrzymania w dobrej kondycji przez długi, a może nawet „aż do śmierci”, czas. Niekiedy bardzo się przydaje rada doświadczonego praktyka. Pan Tadeusz Niwiński, praktyk z ponad 40-letnim stażem małżeńskim z jedną żoną, napisał książkę „My – czyli jak być razem” . Pisze ciekawie jak to się dzieje, że jedne związki trwają latami, inne dość szybko się rozpadają. Z jego książki też sporo dowiesz się o czerpaniu radości i przyjemności z seksu, co przy długoletnim partnerstwie może wydawać się trudnym do osiągnięcia. Cenną wskazówka jest też opisana, najlepsza według Tadeusza Niwińskiego, metoda rozwiązywania konfliktów w związku. Książkę możesz czytać w formie elektronicznej czyli jako e-booka lub w formie papierowej.  Zajrzyj na link  „My – czyli jak być razem” i wybierz tę, która Ci bardziej odpowiada. Zobacz też jak świetnie i zabawnie prezentuje Tadeusz Niwiński dokonywanie wyboru osoby, z którą zamierza się „być w partnerstwie”, młodym ludziom.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>