Peeling czy dermabrazja

Chcesz oczyścić Twoja skórę.  Nigdy nie stosowałaś żadnego z tych zabiegów. Nie wiesz jak zachowa się skóra Twojej twarzy. Zadajesz sobie pytanie: „Peeling czy mikrodermabrazja?”

Dojrzała skóra jest cienka i ma cienką warstwę rogową, nieco nieregularną i łuszczącą się. Jej zdolność do regeneracji jest zwolniona, co  może wykluczać stosowanie peelingów. Mogą być dla niej szkodliwe.

Mikrodermabrazja jest zdecydowanie łagodniejsza, ale i tutaj możesz mieć obawy, bo przecież dotąd tego nie stosowałaś. W tej sytuacji mam dla Ciebie propozycję: Mleczko TimeWise 3-w-1 Mary Kay. Jest to produkt, którego użyjesz zamiast mydła (nie daj Boże!) lub różnego rodzaju mleczek i śmietanek. Jak sama nazwa mówi, to mleczko 3-w-1 szybko i kompleksowo oczyści,  złuszczy i odświeży Twoja skórę twarzy i szyi. Jego błyskawiczne działanie jest szczególnie przydatne rano, kiedy bardzo się spieszysz.

Możesz też na początku zastosować inny kosmetyk Mary Kay, a mianowicie z serii Formuły 1 Bogatą Maseczkę Nawilżającą (może być używana zarówno jako maseczka, jak i krem złuszczający). Usuwa bardzo delikatnie martwe komórki naskórka. Zobaczysz swoją nową, młodo wyglądającą twarz. Tak przynajmniej stwierdza moja przyjaciółka z Krakowa. Ona też nie boi się mikrodermabrazji, ponieważ zauważyła, że po mikrodermabrazji zmniejszyły się pory na jej twarzy. Ale Ty, jeżeli masz jakieś obawy, zacznij złuszczanie od Mleczka 3-w-1 lub Maseczki z Formuły 1.

1 comment to Peeling czy mikrodermabrazja, a może…?

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>