Zaproszenie na Spotkanie Kosmetyczne

Dnia 15 maja w sobotę o godz. 17:00, w imieniny Zofii, zapraszam na Spotkanie Kosmetyczne na temat Pielęgnacji Skóry Dojrzałej.

Podczas Spotkania, które jest rodzajem warsztatów, będziesz mogła poznać niezwykle łatwe i oszczędne stosowanie właściwych kosmetyków dla skóry dojrzałej. Każdy kosmetyk, który wspólnie dobierzemy do Twojej cery, nałożysz sama i sprawdzisz jak go czujesz na twarzy, czyli czy jest dla Ciebie odpowiedni. Wszystkie te zabiegi są oczywiście bezpłatne.

Miejscem Spotkania jest Centrum Konsultanta Mary Kay w Warszawie (Ochota) przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7 B (skrzyżowanie z ulicą Białobrzeską).

(dojazd tramwajami nr 1, 7, 9, 14, 25, 35 i jeden przystanek pieszo w stronę Ronda Zesłańców Syberyjskich; autobusami nr 136, 154, 167, 172, 186, 191, 414, 521, a 150/przystanek Rokosowska).

Jeżeli chcesz uczestniczyć w tym Spotkaniu wyślij do mnie maila pod adresem, który znajdziesz w Kontakcie, w prawej kolumnie bloga.

Z uwagi na to, że dla prawidłowego przebiegu tych warsztatów ilość uczestniczek powinna ograniczać się do 6 osób, udział będę potwierdzać tym, które najwcześniej zadeklarują swoją obecność.
Przypominam, że są imieniny Zofii. Zosia, to piękne imię więc imieniny są dość popularne i Ty też rozejrzyj się czy nie masz Zośki w gronie swoich znajomych.
Oczywiście na każdy mail odpowiem.
Z uczestniczkami Spotkania Pielęgnacyjnego umawiam się w innym terminie na Spotkanie Kolorowe, które jest warsztatem makijażowym specjalnie dla kobiet dojrzałych.
Na jeszcze innym spotkaniu możemy zabawić się chustami, które pomogą Ci w ustaleniu którą jesteś porą roku: Zimą, Wiosną, Latem czy Jesienią.

1 comment to Zaproszenie na Spotkanie Kosmetyczne

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>