Różowy Mercedes i Ford Focus

Czy widziałaś już jeżdżące po Polsce różowe Mercedesy i Fordy Focus? To „Róż Mary Kay”. Tak nazwano go, kiedy Mary Kay zaczęła zamawiać w GM różowe cadillaki dla najlepszych  Dyrektorek w Stanach Zjednoczonych. Nie ma drugiego takiego różu. Nie można go przeoczyć. Dwa Mercedesy są już w Polsce  środkowej (w Warszawie i w Radomiu), dwa Fordy Focus w Polsce południowej (Kraków i Śląsk). Tam można je spotkać najczęściej. Jestem jednak pewna, że różowe Mercedesy i Fordy Focus krążą po całej Polsce, bo dostały je dwie Krajowe Dyrektorki Sprzedaży Mary Kay i dwie Naczelne Dyrektorki Sprzedaży, kobiety realizujące swoje marzenia poprzez niezwykłe zaangażowanie i służenie serwisem kobietom w całej Polsce.

Różowy samochód jest marzeniem i celem każdej Konsultantki Mary Kay. I chociaż po drodze olśniewają nas inne cenne nagrody za naszą pracę [W Mary Kay nie ma kar! Ukarać możesz się sama, jeżeli chcesz.], takie jak: biżuteria, wakacje w atrakcyjnych i komfortowych miejscach, elegancka elektronika i luksusowe wyposażenie domu, to różowy Ford lub Mercedes pozostają czymś najcenniejszym. Biżuterię, nawet słynną brylantową pszczołę Mary Kay,  inni mogą przeoczyć,  wakacje w pięknych miejscach także spędzają różni ludzie, gadżety elektroniczne i ekskluzywne sprzęty domowe można spotkać w wielu domach.  Różowy samochód Mary Kay ma niezwykłą moc świadczenia o tym, że to TY osiągnęłaś go siłą swoich działań, konsekwencją i pracą własną i swojej grupy kobiet, dla których jesteś wzorem i niekwestionowaną liderką, którym pomagasz także posiąść upragniony różowy samochód Mary Kay.

Różowy samochód Mary Kay ma w sobie jeszcze coś, co odkryłyśmy z moją koleżanką Konsultantką Mary Kay podczas naszej podróży po Hiszpanii w ubiegłym roku w październiku.  Po przylocie do Barcelony wynajęłyśmy samochód i ruszyliśmy w podróż po Hiszpanii Środkowej i Północnej. Nawet udało nam się wpaść do Biarritz we Francji (Niech żyje Schengen!). Kiedy już wracaliśmy autostradą do Barcelony zauważyłyśmy na sąsiednim pasie, nieco za nami, Różowego Mercedesa z rejestracją hiszpańską. Prowadziła go kobieta. Było oczywiste dla nas, że jest to Krajowa Dyrektorka Mary Kay. Było tak jakbyśmy nagle, daleko od rodzinnych stron,  zobaczyły naszą kuzynkę lub siostrę. Machałyśmy do niej i wydawałyśmy głośne okrzyki pozdrowień, także współpasażerowie, którzy siłą rzeczy dużo wiedzą o Mary Kay, dopóki nie zniknęła nam z pola widzenia. Jeszcze teraz, kiedy piszę o tym, mam ten fragment autostrady z Różowym Mercedesem w oczach, i czuję wzruszenie.

Nie mam zdjęcia Różowego Mercedesa. Kiedyś Ci go pokażę. Mam jednak bardzo krótką impresję video, którą sama zrobiłam (i z której jestem bardzo dumna) z użyciem paru moich zdjęć.  La Rioja, jeden z najwspanialszych winnych rejonów Hiszpanii, w którym byliśmy, niestety, zbyt krótko. Chcemy tam powrócić, także do pewnego domu należącego do ludzi, z którymi  bardzo chce się ponownie spotkać.

La Rioja me gusta!

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>