Mężczyzna dojrzałej kobiety

Mary Kay miała dwóch synów i trzech mężów. Pierwszy mąż, po powrocie z frontu II Wojny Światowej, pozostawił ją z trójką małych dzieci i odszedł w siną dal. Po kilku latach wyszła ponownie za mąż. Tuż przed otwarciem firmy w 1963 r., jej mąż, który razem z nią miał prowadzić firmę, zmarł na serce. Inauguracja, w wyznaczonym wcześniej terminie, odbyła się. Do pracy przystąpił jej młodszy 20 – letni syn, rezygnując z dobrze płatnej i zapowiadającej karierę pracy. Wkrótce potem dołączył do firmy Mary Kay drugi syn, rezygnując z dobrej posady i ryzykując status ekonomiczny swojej rodziny.  Po paru latach, jako dojrzała kobieta Mary Kay  wyszła po raz trzeci za mąż za Mela Ash’a i odtąd wszyscy znali ją jako Mary Kay Ash.

Mary Kay Ash stworzyła firmę dla kobiet. Mężczyźni byli cały czas jej najbliższymi osobami. Kochała ich i dbała o nich (ciekawe są jej wspomnienia o wspólnym życiu z trzecim mężem, ukochanym Melem Ash’em), ale i oni (pomijam jej pierwszego męża, bo taki też może się trafić) odwzajemniali jej miłość, wspierali ją, rozumieli jej idee i razem z nią wprowadzali je w życie.

Czy może więc w Mary Kay zabraknąć kosmetyków dla mężczyzn?  Kiedy wydało się, że niektórzy panowie podbierają kremy swoim żonom i partnerkom, przygotowano specjalnie dla nich Nawilżającą Emulsję MK Men z filtrem SPF 25. Oczywiście są też  niezbędne kosmetyki używane przez panów przy goleniu i  dezodoranty. Czy mężczyźni nie mają problemów ze skórą? Oni też zamiast mydła powinni używać specjalnych kremów do mycia twarzy. Znam pana, któremu dermatolog polecił myć twarz kremem do mycia twarzy używanym przez żonę. I stosuje, z dobrym skutkiem, Mary Kay Łagodny Krem Oczyszczający Formuła 1, przeznaczonym dla skóry normalnej do suchej.

Wśród męskiej linii zapachowej są trzy wody.

Dla mnie absolutnie zniewalająca Męska Woda Kolońska MK High Intensity. Ambrowy, orientalny zapach (wracam wtedy pamięcią w krainy z książek Józefa Conrada) sprawia, że mężczyzna sam staje się zniewalający. I to tak małym kosztem!
Bratowa mojej koleżanki wybrała dla swojego męża Męską Wodę  Toaletową  Domain, której zapach jej najbardziej odpowiadał. Zapach ten został stworzony dla mężczyzn świadomych własnej wartości, silnych i uwodzicielskich. Widać takim był albo takiego chciała mieć mężczyznę obok siebie.
Dla  młodszych panów, ale czy tylko (?), pełnych energii, traktujących życie jako wielką przygodę, wiecznych chłopców, mamy orzeźwiającą Wodę Kolońską Velocity.

Przypomnij sobie jakie masz odczucia kiedy męska dłoń dotyka Twojej dłoni albo ramienia? Lubisz jej szorstkość, resztki smarów lub ziemi i innych zanieczyszczeń pozostałych po  majsterkowaniu, przy samochodzie, po pracy w ogrodzie albo przy grilu?
A oni sami, ci mężczyźni, zwracają na to uwagę?
Moja koleżanka Konsultantka, kiedy była na samym początku swojej kariery, pojechała do warsztatu na przegląd techniczny swojego samochodu. Miała przy sobie Zestaw Satynowe Dłonie Mary Kay. Zamiast nudzić się zaproponowała jednemu z mechaników, z którym siedziała w kanciapie, że zrobi mu zabieg Satynowych Dłoni. Chętnie się zgodził. Efekt był powalający: dłonie były czyste a skóra o kilka stopni przyjemniejsza w dotyku (ten rodzaj zajęcia mechanika samochodowego wymaga stałej pielęgnacji dłoni). Kiedy dwaj inni, po przeglądzie, wrócili do kanciapy i zobaczyli dłonie swojego kolegi, nawet już nie prosili o wykonanie zabiegu tylko zamówili Zestaw Satynowych Dłoni. Nabyli wtedy trzy Zestawy, a moja koleżanka wyjechała z warsztatu w szoku. Trzeba pamiętać, że była początkującą Konsultantką Mary Kay i jeszcze nie wiedziała jaką cudowną moc  ma Zestaw Satynowe Dłonie. Na szczęście nie spowodowała żadnej kolizji w drodze powrotnej do domu.

To tylko kilka przykładów niewielkich prezentów dla Twoich mężczyzn. I jeżeli pomyślisz sobie, że to Ty najwięcej skorzystasz, bo będziesz mieć przy sobie mężczyznę pachnącego Twoim ulubionym zapachem, o gładkiej skórze policzków i przyjemnych w dotyku  dłoniach, to nie muszę Ci podpowiadać, który z tych kosmetyków, jest najodpowiedniejszy.

Dodaj komentarz

 

 

 

Możesz użyć te tagi HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>